Szczegóły szkolenia / imprezy
INTERNETOWY KATALOG DORADCÓW PODATKOWYCH. Dołącz do Katalogu! Wejdź na www.twojdoradcapodatkowy.info
Kategoria: Internetowy Katalog Doradców Podatkowych
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 0.0
Zgłoszenia: 16 / 5000
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-10-31
Data zakończenia: 2018-10-31
Organizotor:  Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Uprzejmie informujemy, że Zarządy Łódzkiego, Małopolskiego, Mazowieckiego, Śląskiego i Wielkopolskiego Oddziału KIDP w ramach promocji zawodu doradcy podatkowego podjęły się współtworzenia Internetowego Katalogu Doradców Podatkowych, który jest elektroniczną wizytówką doradcy podatkowego zawierającą dane kancelarii doradcy podatkowego wraz z opisem specjalizacji usług świadczonych przez kancelarię. 

Celem katalogu jest ułatwienie dostępu szerokiej grupie podatników do doradców podatkowych. Katalog to szybki sposób zapoznania się z informacjami dotyczącymi doradcy podatkowego. Dołącz do Katalogu! Wejdź na  www.twojdoradcapodatkowy.info Uprzejmie informujemy, że do Internetowego Katalogu Doradców Podatkowych będą mogli przystąpić czynni doradcy podatkowi niezalegający w opłacaniu składek członkowskich (powyżej 3 składekoraz doradcy, którzy wykonali profesjonalne zdjęcie profilowe.                                                   

W panelu mDoradca w zakładce "Pliki" widnieje Regulamin Internetowego Katalogu Doradców Podatkowych, a także prezentacja dotycząca Katalogu z wizualizacją oraz możliwościami techniczno-merytorycznymi, które zawiera Katalog.

W przypadku pytań dotyczących Katalogu prosimy o kontakt z Regionalnym Biurem KIDP zgodnie z przynależnością do Regionu.

Razem wzmacniajmy wizerunek Doradcy Podatkowego!


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy kliknąć w powyższy przycisk "Zaloguj się do panelu mDoradca". Przeniosą się Państwo do panelu logowania systemu mDoradca a następnie po zalogowaniu się do szczegółów wybranego szkolenia. Aby zapisać się na szkolenie kliknij "Wyślij zgłoszenie". Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie".
O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje się link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
Kategorie szkoleń
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
90-051 Łódź ,
Al. Marsz.J.Piłsudskiego 12 / 314
tel. (42) 636 87 08, 723 570 516(31)
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia